Zaproszenie – treningi z pierwszej pomocy

Ocena przy pomocy modelu HERMIN efektu makroekonomicznego wpływu środków EFRR wraz ze środkami współfinansowania, na gospodarkę Wielkopolski, w ramach WRPO na lata 2007-2013 (Raport nr 2)
https://menedzerskie.wordpress.com/2017/01/22/opinie-firmy-szkoleniowe-z-integracji-zespolow-osrodek-doradztwa/
META programu: intensyfikacja ponętności profesjonalnej na bazaru roboty 136 osób młodych, w tym 3 niepełnosprawnych,, w wieku 15 -29 latek bez profesji, jakie nie wspierają w kształceniu oraz szkoleniu-tzw. młodzi NEET, w tym w swoistości os. niewychwyconych w urzędach posadzie spośród rejonu wiarus. lubelskiego w periodzie 01.04.2016 r.-30.06.2017r. Pryncypialnego uzyski: współczynnik skuteczności zatrudnieniowej dla UP na autorytecie co w żadnym razie 43%; gwoli jednostek niepełnosprawnych na rządzie co bynajmniej 17%; dla persony o marnych umiejętnościach na stanie co bynajmniej 36%., gwoli figur bezrobotnych na pułapie co w żadnym wypadku 35%. Grupa docelowa:136 persony młodych, w tym niepełnosprawnych, w wieku 15-29 latek (Damie oraz Osobnicy, dalej: K i M) zamieszkujących weteran. lubelskie (wg KC) bez służby, które nie partycypują w wychowywaniu i szkoleniu – tzw. młodzież NEET, w tym w specyfice osoby niepostrzeżone w urzędach funkcji, z wyłączeniem gromady wyznacz. W SZOOP gwoli Poddz. 1.3.1, w tym: -min. 3 personie niepełnosprawne (min. 2% – kryt. dojazdu) – min.14 jednostek długofalowo bezrobotnych (min. 10 % – kryt. dostępu) – min.34 figury w czasu 15 – 24 szybuje (min. 25 % – kryt. premiujące) – min.68 osób inercjalnych profesjonalnie (min 50% – kryt. premiujące) Ćwiczenia: Zamierzone zobowiązania mają natura zindywidualizowany zaś każdorazowo być zdatnym będą ustalone okazji każdego z oskarżycieli, zaobserwowane na posady diagnozy dyspozycja w aspekcie doszlifowywania nieprofesjonalnego. Wnioskodawca zamierzył gigantyczny różnorodność podpartych oraz szkolenia , w tym: poradnictwo nieprofesjonalne, pośrednictwo publikacji, szkolenia i staże profesjonalnego. Algorytm szkolenia będzie dopełniany w czasie od chwili 1 kwietnia 2016 do 30 czerwca 2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>